Digitální kojenecká váha Zopa ZOP086050 NOVÁ

S kojeneckou váhou máte dokonalý přehled o tom, zda Vaše miminko správně prospívá. Zvláště u novorozenců rozhoduje každý gram navíc při srovnání hmotnosti před krmením a po krmení. Maminka tak díky tomu získává klid a jistotu, že miminko dostalo správné množství mléka. Jako benefit našim zákazníkům nabízíme zpětný odkup zakoupené kojenecké váhy, jakmile ji přestanete potřebovat.

Váha s maximální přesností po 5 gramech informuje o změně hmotnosti miminka. Je opatřena řadou praktických funkcí, díky kterým je manipulace jednoduchá. S funkcí „Tare“ je možné od výsledné hodnoty odpočítat váhu oblečení. Pokud máte neposedné dítě, určitě oceníte funkci „Weight Lock“, která umožňuje dítě vážit, i když se hýbe.

1 190 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupná
Digitální kojenecká váha Zopa ZOP086050 NOVÁ
Dětská digitální kojenecká váha Zopa ZOP086050 s miminkem
Nová
Garantujeme nezávadnost
Garantujeme nezávadnost
servisujeme a desinfikujeme
Návod v českém jazyce
Návod v českém jazyce
v každé zásilce

Detailní popis produktu

Digitální kojenecká váha Zopa ZOP086050 umožňuje měřit hmotnost miminka od 0,02 kg až do 20 kg s přesností na 5 g. Navíc má několik praktických funkcí, které Vám usnadní manipulaci s dítětem:

Volitelná jednotka: můžete vážit v kg a lb.
Blokování váhy (funkce Weight lock): umožňuje dítě vážit, i když se hýbe.
Odpočet (funkce Tare): odečte od výsledné váhy např. váhu zavinovačky nebo pleny. 
Rozsah měření: 0,02 kg – 20 kg.
Měření výšky: od 55,5 cm – 81,8 cm.
 

Technické parametry:
Napájení: 3x AA baterie (baterie nejsou součástí balení, ale je možné je objednat spolu s váhou)

Pravidla zpětného odkupu:

U kojeneckých vah zakoupených v našem e-shopu garantujeme jejich zpětný odkup za předem daných časových a cenových podmínek.

Pokud u nás zakoupíte novou kojeneckou váhu nebo kojeneckou váhu z našeho bazaru, můžete nám ji ve lhůtě 3 měsíců vrátit zpět k provedení odkupu. Pro dopravu k nám prosím využijte Zásilkovnu a náš kód pro zpětnou zásilku: 96893610. Zásilky zaslané jiným způsobem nemusí být z naší strany vyzvednuty.

Váha k odkupu musí být dána do zpětné přepravy nejpozději do 3 měsíců ode dne doručení zásilky, kterou Vám byla kojenecká váha doručena. Pokud máte zájem o výkup váhy zakoupené u nás před více jak třemi měsíci nebo o výkup váhy stejného typu zakoupené u jiného prodejce, kontaktujte nás prosím prostřednictvím tohoto formuláře.

V případě, že váha bude plně funkční a nebude nikterak poškozena, bude realizován odkup a doprava k nám bude pro Vás zdarma.

V případě, že váha nebude funkční nebo bude poškozenabude Vám zaslána zpět, a to na výdejní místo Zásilkovny, ze kterého nám byla původně zaslána na dobírku ve výši dvojnásobku poštovného.

Před odesláním nezapomeňte přiložit vyplněný Formulář pro zpětný odkup, abychom mohli vše v pořádku vyúčtovat. U doručených vah přezkoušíme jejich plnou funkčnost, posoudíme technický stav váhy a kompletnost obalu.

Cena za odkup původně nové váhy Zopa je 600 Kč

Odpočet v případě chybějícího či výrazně poškozeného původního obalu: 200 Kč

Výkupní cena Vám bude zaslána na bankovní účet uvedený na formuláři pro zpětný odkup.

 

Další možností, jak získat dětskou váhu je zapůjčení kojenecké váhy. Více informací naleznete v kategorii půjčovna.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prodej
Záruka: 2 roky

Značka ZOPA Design je vyvíjena na základě mnohaletých zkušeností tak, aby splnila požadavky a potřeby dnešních rodičů. Cílem této značky je nabídnout ucelenou kolekci značky ZOPA Design. S velkou péčí jsou vybírány materiály a je kladen velký důraz na každý detail výrobku. Všechny výrobky splňují bezpečnostní evropské normy EN. Design a vývoj výrobků Zopa vzniká v České republice. Naším cílem je i nadále nabízet kvalitní a bezpečné výrobky pro Vaše nejmenší.