Jak nakupovat (doprava a platba)

Základní informace k dopravě

Webové rozhraní našeho e-shopu Vám vypočte cenu dopravy na základě volby příslušné kombinace způsobu platby a způsobu přepravy. V posledním kroku objednávky je k dispozici kompletní přehled cen zboží a cen přepravy ještě před konečným odesláním objednávky.

Objednávky učiněné do 12 hodin budou v pracovní den předány k přepravě ještě tentýž den. Objednávky učiněné později než ve 12 hodin, o víkendu či svátku, budou odeslány v nejbližší pracovní den. Do přepravy budou podány pouze objednávky, které budou zaplaceny platební kartou nebo bankovním převodem. Platit můžete také dobírkou, která je zpoplatněna. U dobírky je kojenecká váha odesílána v nejbližším možném termínu. 

ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO ČR

Zásilkovna

Zásilkovna disponuje více jak 3000 výdejními místy po celé České republice a Slovensku. Platbu na pobočkách Zásilkovny lze provést v hotovosti i kartou. Termín doručení je obvykle 1 - 2 dny od podání. Balné není účtováno.

Zásilkovna - výdejní místa ČR

  • standardní zásilka - 0 - 1.899 Kč = poštovné 75 Kč
  • 1.900 a výše = poštovné ZDARMA

Zásilkovna - doručení na adresu v ČR

  • standardní zásilka - 0 - 1.899 Kč = poštovné 99 Kč
  • 1.900 a výše = poštovné ZDARMA

Zásilku si je možno vyzvednout ihned, jakmile Vám bude zaslán e-mail nebo SMS s informací "vaše zásilka je připravena k vyzvednutí." Součástí zprávy je i heslo, po jehož sdělení obsluze Vám bude zásilka vydána. Součástí mailové zprávy je odkaz na kartu výdejní pobočky, tedy podrobné informace o výdejním místě, adresa, mapka, otevírací doba, platební údaje a pokyny, jak se na pobočku nejlépe dostanete. Aktuální pohyb Vaší zásilky můžete také sledovat on-line, zadáním tzv. trasovacího čísla. Trasovací číslo Vám bude zasláno ihned, jakmile zásilka bude námi podána k přepravě.

Informace ke způsobu platby

Platbu za provedenou objednávku je možné provést několika způsoby, a to zpravidla zdarma. Výjimkou jsou platby dobírkou, které jsou zpoplatněny. Webové rozhraní našeho e-shopu připočte cenu platby dobírkou na základě Vaší volby příslušné kombinace způsobu platby a způsobu přepravy.

Platební kartou on-line - platební brána ShoptetPay

Pro držitele platebních karet s povolenými platbami po internetu se jedná o pohodlný, rychlý a bezpečný způsob úhradu objednaného zboží. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte identifikační údaje z karty, potřebné pro autorizaci platby. Platební bránu s řešením 3D Secure poskytuje pro náš e-shop ShoptetPay. Za on-line platbu platební kartou Vám není stržen ani účtován žádný příplatek nebo poplatek. V případě úspěšné autorizace platby je objednávka označena naším systémem za uhrazenou. Objednávku s úspěšně autorizovanou platbou tak můžeme odeslat stejně rychle, jako objednávku hrazenou dobírkou. Platba za nezrealizovanou objednávku nebo přeplatek při změně objednávky Vám bude vrácen prostřednictvím bankovního účtu. 

Bankovním převodem předem

Za úhradu převodem předem neúčtujeme žádný příplatek. Cenu objednávky je možné uhradit běžným bezhotovostním převodem na náš účet ve FIO bance číslo účtu: 20150129/2010. Jako variabilní symbol je třeba použít číslo předmětné objednávky. Objednávku lze odeslat až po připsání příslušné platby na náš účet. Platby z Fio banky a.s. jsou připisovány obratem, platby z ostatních bank během jednoho až dvou pracovních dnů. Neuvedení variabilního symbolu nebo jeho chybné uvedení prodlužuje termín odeslání dané objednávky. Platbu doporučujeme zaslat po přijetí automatického potvrzení objednávky. Vaše banka však může účtovat poplatek za odeslání platby dle jejího platného sazebníku. 

Zásilkovna - úhrada dobírkou při převzetí

Dobírka je zpoplatněna 39,- Kč. Úhradu dobírkou je možné provést v hotovosti nebo platební kartou. Platbu platební kartou je možné provést vždy při doručení na adresu a na vybraných výdejním místech.