Zpětný odkup

Pravidla zpětného odkupu:

U kojeneckých vah zakoupených v našem e-shopu garantujeme jejich zpětný odkup za předem daných časových a cenových podmínek.

Pokud u nás zakoupíte novou kojeneckou váhu nebo kojeneckou váhu z našeho bazaru, můžete nám ji ve lhůtě 3 měsíců vrátit zpět k provedení odkupu. Pro dopravu k nám prosím využijte Zásilkovnu a náš kód pro zpětnou zásilku: 96893610. Zásilky zaslané jiným způsobem nemusí být z naší strany vyzvednuty.

Váha k odkupu musí být dána do zpětné přepravy nejpozději do 3 měsíců ode dne doručení zásilky, kterou Vám byla kojenecká váha doručena. Pokud máte zájem o výkup váhy zakoupené u nás před více jak třemi měsíci nebo o výkup váhy stejného typu zakoupené u jiného prodejce, kontaktujte nás prosím prostřednictvím tohoto formuláře.

V případě, že váha bude plně funkční a nebude nikterak poškozena, bude realizován odkup a doprava k nám bude pro Vás zdarma.

V případě, že váha nebude funkční nebo bude poškozena, bude Vám zaslána zpět, a to na výdejní místo Zásilkovny, ze kterého nám byla původně zaslána na dobírku ve výši dvojnásobku poštovného.

Před odesláním nezapomeňte přiložit vyplněný Formulář pro zpětný odkup, abychom mohli vše v pořádku vyúčtovat. U doručených vah přezkoušíme jejich plnou funkčnost, posoudíme technický stav váhy a kompletnost obalu.

Výkupní cena bude stanovena dle následujících pravidel:

Cena za odkup původně nové váhy Nuvita 1310: 1 200 Kč

Cena za odkup bazarové váhy Nuvita 1310: 1 000 Kč

Cena za odkup původně nové váhy Zopa: 600 Kč

Cena za odkup bazarové váhy Zopa: 500 Kč

Odpočet v případě chybějícího či výrazně poškozeného původního obalu: 200 Kč

Výkupní cena Vám bude zaslána na bankovní účet uvedený na formuláři pro zpětný odkup.