Digitální kojenecká váha Nuvita 1310 NOVÁ

Dětská kojenecká váha je nezbytností, pokud se Vaše miminko potýká s problémy ohledně váhového přírůstku. Dětská váha umožňuje maminkám po kojení zjistit váhový přírůstek s maximální přesností. Maminka tak díky tomu získává klid a jistotu, že miminko dostalo správné množství mléka. Zvláště u novorozenců rozhoduje každý gram. Jako benefit našim zákazníkům nabízíme zpětný odkup zakoupené kojenecké váhy, jakmile ji přestanete potřebovat.

Kojenecká váha Nuvita 1310 je vysoce přesná a spolehlivá, s několika praktickými funkcemi. Podsvícený LCD displej umožňuje kontrolovat hmotnost i při slabém osvětlení, což pomáhá maminkám s vážením během noci.

2 150 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupná
Digitální kojenecká váha Nuvita 1310 NOVÁ
51 prodej pujcovna kojenecka vaha nuvita 1310 miminko
Nová
ZDARMAZDARMA
Garantujeme nezávadnost
Garantujeme nezávadnost
servisujeme a desinfikujeme
Návod v českém jazyce
Návod v českém jazyce
v každé zásilce

Detailní popis produktu

Digitální kojenecká váha Nuvita 1310 umožňuje měřit hmotnost miminka od 0,02 kg až do 18 kg s přesností na 5 g. Navíc má několik praktických funkcí, které při manipulaci s miminkem oceníte:

Volitelná jednotka: můžete vážit v kg a lb
Blokování váhy: automatický a ruční zámek hmotnosti umožňuje vážení dítěte i při pohybu.
Odpočet (funkce tare): odečte od výsledné váhy např. váhu zavinovačky nebo pleny. 
Minimální měření: 5g nebo 1oz
Rozsah měření: 0,02 kg – 18 kg nebo 1oz – 40 kg
 

Technické parametry:
Napájení: 2 x AAA baterie (3V) (baterie nejsou součástí balení, ale je možné je objednat spolu s váhou).

Pravidla zpětného odkupu:

U kojeneckých vah zakoupených v našem e-shopu garantujeme jejich zpětný odkup za předem daných časových a cenových podmínek.

Pokud u nás zakoupíte novou kojeneckou váhu nebo kojeneckou váhu z našeho bazaru, můžete nám ji ve lhůtě 3 měsíců vrátit zpět k provedení odkupu. Pro dopravu k nám prosím využijte Zásilkovnu a náš kód pro zpětnou zásilku: 96893610. Zásilky zaslané jiným způsobem nemusí být z naší strany vyzvednuty.

Váha k odkupu musí být dána do zpětné přepravy nejpozději do 3 měsíců ode dne doručení zásilky, kterou Vám byla kojenecká váha doručena. Pokud máte zájem o výkup váhy zakoupené u nás před více jak třemi měsíci nebo o výkup váhy stejného typu zakoupené u jiného prodejce, kontaktujte nás prosím prostřednictvím tohoto formuláře.

V případě, že váha bude plně funkční a nebude nikterak poškozena, bude realizován odkup a doprava k nám bude pro Vás zdarma.

V případě, že váha nebude funkční nebo bude poškozena, bude Vám zaslána zpět, a to na výdejní místo Zásilkovny, ze kterého nám byla původně zaslána na dobírku ve výši dvojnásobku poštovného.

Před odesláním nezapomeňte přiložit vyplněný Formulář pro zpětný odkup, abychom mohli vše v pořádku vyúčtovat. U doručených vah přezkoušíme jejich plnou funkčnost, posoudíme technický stav váhy a kompletnost obalu.

Výkupní cena původně nové váhy Nuvita 1310 je 1 200 Kč.

Odpočet v případě chybějícího či výrazně poškozeného původního obalu: 200 Kč

Výkupní cena Vám bude zaslána na bankovní účet uvedený na formuláři pro zpětný odkup.

 

Další možností, jak získat dětskou váhu je zapůjčení kojenecké váhy. Více informací naleznete v kategorii půjčovna.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prodej
Záruka: 2 roky

Nuvita je inspirována moderními rodiči a jejich dětmi k tomu, aby vytvořila dokonalé výrobky, které zjednodušují a řeší každodenní potřeby rodiny a zlepší jejich zdraví a kvalitu jejich života. Výrobky Nuvita péče o dítě zahrnují speciální produktové řady, které byly vyvinuty ve spolupráci s mezinárodními výzkumnými ústavy a se specializovanými lékaři.

Všechny výrobky Nuvita:

  • podstupují 4 různé kontroly kvality, které zaručí výkon, kvalitu a odolnost v čase;

  • jsou vyrobeny tak, aby splnily všechny bezpečnostní opatření a normy;

  • mají všechny náležitosti a osvědčení požadované zákonem o zdravotní péči