Pravidla půjčovny

Objednávky učiněné do 12 hodin budou v pracovní den předány k přepravě ještě tentýž den. Objednávky učiněné později než ve 12 hodin, o víkendu či svátku, budou odeslány v nejbližší pracovní den. Do přepravy budou podány pouze objednávky, které budou zaplaceny platební kartou nebo bankovním převodem. Platit můžete také dobírkou, která je zpoplatněna. U dobírky je kojenecká váha odesílána v nejbližším možném termínu.

V co možná nejkratší době Vám bude na výdejní místo či k Vám domů doručena funkčně přezkoušená a desinfikovaná kojenecká váha, která je osazena bateriemi, aby byla ihned připravena k vážení Vašeho malého miminka.

Dopravu k Vám hradíte Vy dle zvoleného typu dopravy, dopravu zpět hradíme my za předpokladu, že nájem bude delší než 14 dní. Pro dopravu zpět prostřednictvím Zásilkovny využijete kód pro zpětnou zásilku: "96893610". Až přestanete váhu potřebovat, vyplníte nám krátký formulář, který bude přiložen v zásilce, abychom věděli, kam Vám zaslat vyúčtování a váhu stačí vložit do původní přepravní krabice a zanést do nejbližší Zásilkovny, kde jen sdělíte kód pro zpětnou zásilku a my už se postaráme o vše ostatní.

Zapůjčení kojenecké váhy Vám nabízíme s rychlým doručením do Prahy, Brna, Ostravy, Hradce Králové, Plzně, Liberce i nejmenší vísky naší země.

 
 

Cena nájemného

Digitální kojenecká váha Nuvita 1300/1310: 20 Kč / den

Digitální kojenecká váha Zopa ZOP086050: 15 Kč / den

Nájemné začíná dnem doručení dopravcem a končí dnem dodání dopravci ke zpětné dopravě.
 
 

Vratná kauce

Digitální kojenecká váha Nuvita 1300/1310: 1 500 Kč
 
Digitální kojenecká váha Zopa ZOP086050: 1 000 Kč
 

Při zapůjčení váhy složíte vratnou kauci. Po vrácení váhy zpět bude z této kauce odečteno nájemné a přeplatek Vám vrátíme do 7 dnů na Váš bankovní účet. Z kauce může být dále stržena zpětná doprava u doby nájmu kratší než 14 dní a poplatek za ztrátu či poškození přepravního obalu nebo vlastní váhy dle povahy poškození.

 

 Starosti o váhu Vašeho miminka nechte na nás a užívejte si každý moment s novým členem Vaší rodiny.