PŮJČOVNÉ Digitální kojenecká váha Nuvita 1300

Kojenecká váha je velkým pomocníkem, pokud potřebujete sledovat, jak Vaše miminko přibývá. Zvláště u novorozenců rozhoduje každý gram navíc při srovnání hmotnosti před krmením a po krmení. Zapůjčením kojenecké váhy získáte klid a jistotu. Zaplatíte půjčovné pouze za dobu, po kterou budete kojeneckou váhu skutečně potřebovat.

Nabízíme funkčně přezkoušené a dezinfikované kojenecké váhy, která jsou osazeny bateriemi, aby byly ihned připraveny k vážení Vašeho miminka. Při zapůjčení kojenecké váhy složíte vratnou kauci 1 500 Kč. Po vrácení váhy zpět Vám bude odečteno nájemné. Dopravu zpět hradíme my, pokud je doba zapůjčení delší než 14 dnů.

1 500 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupná
PŮJČOVNÉ Digitální kojenecká váha Nuvita 1300
45 pujcovna kojenecka vaha pro miminko nuvita 1300
20 Kč / den
Garantujeme nezávadnost
Garantujeme nezávadnost
servisujeme a desinfikujeme
Návod v českém jazyce
Návod v českém jazyce
v každé zásilce

Detailní popis produktu

Digitální kojenecká váha Nuvita 1300 umožňuje měřit hmotnost miminka s přesností na 5 g. Navíc má několik praktických funkcí, které při manipulaci s miminkem oceníte:

Blokování váhy: umožňuje přesné vážení děťátka, i když se hýbe. 
Odpočet: odečte od výsledné váhy např. váhu zavinovačky nebo pleny. 
Dvojí vážení: umožňuje zjistit, kolik mléka přesně děťátko vypilo při daném kojení.

Technické parametry:
Napájení: 2 AA baterie - 3,0 VDC (plně funkční baterie jsou součástí).

 

Kompletní pravidla pro zapůjčení kojenecké váhy:

Cena nájemného: 20 Kč / den (nájemné začíná dnem doručení dopravcem a končí dnem dodání dopravci ke zpětné dopravě);

Při zapůjčení složíte vratnou kauci 1 500 Kč. Po vrácení váhy zpět bude z této kauce odečteno nájemné a přeplatek Vám vrátíme do 7 dnů na Váš bankovní účet. Z kauce může být dále stržena zpětná doprava u doby nájmu kratší než 14 dní a poplatek za ztrátu či poškození přepravního obalu nebo vlastní váhy dle povahy poškození.

Objednávky učiněné do 12 hodin budou v pracovní den předány k přepravě ještě tentýž den. Objednávky učiněné později než ve 12 hodin, o víkendu či svátku, budou odeslány v nejbližší pracovní den. Do přepravy budou podány pouze objednávky, které budou zaplaceny platební kartou nebo bankovním převodem. Platit můžete také dobírkou, která je zpoplatněna. U dobírky je kojenecká váha odesílána v nejbližším možném termínu.

V co možná nejkratší době Vám bude na výdejní místo či k Vám domů doručena funkčně přezkoušená a desinfikovaná kojenecká váha, která je osazena bateriemi, aby byla ihned připravena k vážení Vašeho malého miminka.

Dopravu k Vám hradíte Vy dle zvoleného typu dopravy, dopravu zpět hradíme my za předpokladu, že nájem bude delší než 14 dní. Pro dopravu zpět prostřednictvím Zásilkovny využijete kód pro zpětnou zásilku: "96893610". Až přestanete váhu potřebovat, vyplníte nám krátký formulář, který bude přiložen v zásilce, abychom věděli, kam Vám zaslat vyúčtování a váhu stačí vložit do původní přepravní krabice a zanést do nejbližší Zásilkovny, kde jen sdělíte kód pro zpětnou zásilku a my už se postaráme o vše ostatní.

Zapůjčení kojenecké váhy Vám nabízíme s rychlým doručením do Prahy, Brna, Ostravy, Hradce Králové, Plzně, Liberce i nejmenší vísky naší země.

Starosti o váhu Vašeho miminka nechte na nás a užívejte si každý moment s novým členem Vaší rodiny.

Další možností získání kojenecké váhy je zakoupení váhy se zpětným odkupem. Více informací naleznete v kategorii prodej.

 

Nuvita je inspirována moderními rodiči a jejich dětmi k tomu, aby vytvořila dokonalé výrobky, které zjednodušují a řeší každodenní potřeby rodiny a zlepší jejich zdraví a kvalitu jejich života. Výrobky Nuvita péče o dítě zahrnují speciální produktové řady, které byly vyvinuty ve spolupráci s mezinárodními výzkumnými ústavy a se specializovanými lékaři.

Všechny výrobky Nuvita:

  • podstupují 4 různé kontroly kvality, které zaručí výkon, kvalitu a odolnost v čase;

  • jsou vyrobeny tak, aby splnily všechny bezpečnostní opatření a normy;

  • mají všechny náležitosti a osvědčení požadované zákonem o zdravotní péči