PŮJČOVNÉ Digitální kojenecká váha Zopa ZOP086050

S kojeneckou váhou máte dokonalý přehled o tom, zda Vaše miminko správně prospívá. Zvláště u novorozenců rozhoduje každý gram navíc při srovnání hmotnosti před krmením a po krmení. Zapůjčením kojenecké váhy získáte klid a jistotu. Zaplatíte půjčovné pouze na nezbytně nutnou dobu, po kterou budete kojeneckou váhu potřebovat.

Nabízíme funkčně přezkoušené a dezinfikované kojenecké váhy, která je osazeny bateriemi, aby byly ihned připraveny k vážení Vašeho miminka. Při zapůjčení kojenecké váhy složíte vratnou kauci 1 000 Kč. Po vrácení váhy zpět Vám bude odečteno nájemné. Dopravu zpět hradíme my, pokud je doba zapůjčení delší než 14 dnů.

1 000 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupná
PŮJČOVNÉ Digitální kojenecká váha Zopa ZOP086050
kojenecka vaha zopa mimino
15 Kč / den
Garantujeme nezávadnost
Garantujeme nezávadnost
servisujeme a desinfikujeme
Návod v českém jazyce
Návod v českém jazyce
v každé zásilce

Detailní popis produktu

Digitální kojenecká váha Zopa ZOP086050 umožňuje měřit hmotnost miminka od 0,02 kg až do 20 kg s přesností na 5 g. Navíc má několik praktických funkcí, které Vám usnadní manipulaci s dítětem:

Volitelná jednotka: můžete vážit v kg a lb.
Blokování váhy (funkce Weight lock): umožňuje dítě vážit, i když se hýbe.
Odpočet (funkce Tare): odečte od výsledné váhy např. váhu zavinovačky nebo pleny. 
Rozsah měření: 0,02 kg – 20 kg.
Měření výšky: od 55,5 cm – 81,8 cm.
 

Technické parametry:
Napájení: 3x AA baterie (váha je při zapůjčení osazena plně funkčními bateriemi).

 

Kompletní pravidla pro zapůjčení kojenecké váhy:

Cena nájemného: 15 Kč / den (nájemné začíná dnem doručení dopravcem a končí dne dodání dopravci ke zpětné dopravě);

Při zapůjčení složíte vratnou kauci 1 000 Kč. Po vrácení váhy zpět bude z této kauce odečteno nájemné a přeplatek Vám vrátíme do 7 dnů na Váš bankovní účet. Z kauce může být dále stržena zpětná doprava u doby nájmu kratší než 14 dní a poplatek za ztrátu či poškození přepravního obalu nebo vlastní váhy dle povahy poškození.

Objednávky učiněné do 12 hodin budou v pracovní den předány k přepravě ještě tentýž den. Objednávky učiněné později než ve 12 hodin, o víkendu či svátku, budou odeslány v nejbližší pracovní den. Do přepravy budou podány pouze objednávky, které budou zaplaceny platební kartou nebo bankovním převodem. Platit můžete také dobírkou, která je zpoplatněna. U dobírky je kojenecká váha odesílána v nejbližším možném termínu.

V co možná nejkratší době Vám bude na výdejní místo či k Vám domů doručena funkčně přezkoušená a desinfikovaná kojenecká váha, která je osazena bateriemi, aby byla ihned připravena k vážení Vašeho malého miminka.

Dopravu k Vám hradíte Vy dle zvoleného typu dopravy, dopravu zpět hradíme my za předpokladu, že nájem bude delší než 14 dní. Pro dopravu zpět prostřednictvím Zásilkovny využijete kód pro zpětnou zásilku: "96893610". Až přestanete váhu potřebovat, vyplníte nám krátký formulář, který bude přiložen v zásilce, abychom věděli, kam Vám zaslat vyúčtování a váhu stačí vložit do původní přepravní krabice a zanést do nejbližší Zásilkovny, kde jen sdělíte kód pro zpětnou zásilku a my už se postaráme o vše ostatní.

Zapůjčení kojenecké váhy Vám nabízíme s rychlým doručením do Prahy, Brna, Ostravy, Hradce Králové, Plzně, Liberce i nejmenší vísky naší země.

Starosti o váhu Vašeho miminka nechte na nás a užívejte si každý moment s novým členem Vaší rodiny.

Další možností získání kojenecké váhy zakoupení váhy se zpětným odkupem. Více informací naleznete v kategorii prodej.

Nuvita je inspirována moderními rodiči a jejich dětmi k tomu, aby vytvořila dokonalé výrobky, které zjednodušují a řeší každodenní potřeby rodiny a zlepší jejich zdraví a kvalitu jejich života. Výrobky Nuvita péče o dítě zahrnují speciální produktové řady, které byly vyvinuty ve spolupráci s mezinárodními výzkumnými ústavy a se specializovanými lékaři.

Všechny výrobky Nuvita:

  • podstupují 4 různé kontroly kvality, které zaručí výkon, kvalitu a odolnost v čase;

  • jsou vyrobeny tak, aby splnily všechny bezpečnostní opatření a normy;

  • mají všechny náležitosti a osvědčení požadované zákonem o zdravotní péči